BP Kampanya - Kardeşler Petrol Anonim Şirketi - ÇORLU


Buradasınız: Bp Kampanyalarımız Ana Sayfaya Geri Dönün

Bp istasyonumuzdaki tüm güncel kampanyalarımızı bu sayfamızdan takip edebilir, ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Hatırlatmak isteriz ki; kampanyalar ile ilgili değişim hakkını KP saklı tutar.(Daha fazla bilgi edinin) Ayrıca anlaşmalı olduğumuz petrol firmalarının kampanyaları ile ilgili kendilerine ait "Kampanya Koşullarına" ise her promosyon tanıtımının sonunda yer verilmiştir. Bunlara ek olarak; geçmiş tüm Bp kampanyalarımız için lütfen tıklayın..

İlgili linkler:

Güncel Kampanyalar
KPAŞ Petline Kampanyaları
KPAŞ Shell Kampanyaları

shellkampanya, bp kampanyalar, shellkampanyalar bpkampanya BP Kampanya Sayfalarımız: Sayfa 1 | Sayfa 2 | Sayfa 3 | Sayfa 4 | Sayfa 5 | Sayfa 6 | Sayfa 7   Bp Kampanya - Doldur Puan Doldur Yakıt


Kardeşler Petrol A.Ş. BP istasyonumuzdan akaryakıt ve oto gaz alan BP Club kart üyeleri BP Club puanlarını para yerine kullanabilecekler! Üstelik her bir litrelik akaryakıt ya da BP Auto LPG alımında daha fazla BP Club puan kazanacaklar.

BP Türkiye, her akaryakıt ve BP Auto LPG alımında puan kazandıran BP Club kartının üyelerine tanıdığı imkanları geliştirerek bir yenilik daha sunuyor. 1 Mart 2011 tarihinde başlayacak kampanyada BP Club üyeleri, her 60 BP Club Puan karşılığında 1 TL’lik akaryakıt veya oto gaz alımı yapabilecekler. Ayrıca, her bir litrelik akaryakıt yada BP Auro LPG alımlarında daha fazla BP Club puan kazanacaklar.

BP Club kart sahipleri uygulamanın başlayacağı 01 Mart 2011 tarihi itibarı ile 01 Şubat 2011 öncesinde birikmiş olan ve 1 Şubat sonrasında kazandıkları tüm BP Club puanlarını para yerine kullanabilecekler.

BP Club üyeleri BP’nin yeni kampanyasında, her 60 BP Club Puan karşılığında 1 TL’lik akaryakıt veya oto gaz alımı yapabilecek. BP Club puanları 1 TL’nin katları şeklinde paraya çevrilebilecek. Kampanyadan yararlanmak için BP Club üyelerinin, akaryakıt ve oto gaz alımlarında BP Club kartlarını kullanmaları ve BP Club POS cihazları üzerinden kartlarına puan eklemeleri yeterli. BP Club üyesi olan Kardeşler Petrol A.Ş. BP istasyonumuzda geçerli olacak kampanyadan yararlanacak değerli üyelerimiz, bir yandan da BP Club puanı kazanmaya devam edecekler. BP Kampanya Hakkında Bilgi  İlgili kampanya sona ermiştir. Lütfen kampanyalara ait "Kampanya Koşulları"nı inceleyin.

Hediye İçin Uzun Uzun Beklemeye Son
bp kampanya, araba, arabam, oto, petrol, akaryakıt, çorlu
Yepyeni BP Club hediye kataloğumuz için tıklayın. (Tamamen Resimli İçerik)

    Bp Club ile daha fazlası, daha hızlı ve kolay


    Bp Club Card’ınız ile ile Kardeşler Petrol A.Ş. BP istasyonumuzdan yaptığınız akaryakıt ve otogaz alışverişlerinizde puan kazanarak, birbirinden çekici avantajlara ulaşma şansına sahip olacaksınız. Yenilenen BP Club Avantajlar Kataloğu’muz ile birlikte birbirinden değerli fırsat ve avantajlara ulaşmak artık DAHA HIZLI ve DAHA KOLAY. Aynı miktarda akaryakıt tüketerek hediyelere daha hızlı ve daha kolay sahip olacağınız bir BP Club dünyası tanışmaya hazır mısınız? Bu kulüpte hayatınızın her anında sizi mutlu edecek birbirinden farklı sürprizler sizi bekliyor. Yepyeni bir BP Club dünyasına hoş geldiniz.

Daha fazla avantaj BP Club’da!

    BP Club dünyasında size sunduğumuz avantajlarla hayatınızı kolaylaştırmayı ve günlük hayatınızın vazgeçilmez bir parçası olmayı hedefliyoruz. BP Club kartınızla BP Club Programı’na üye istasyonumuzdan yapacağınız akaryakıt alışverişlerinizde kazanacağınız puanlarla birbirinden güzel hediye ve imkanlara sahip olacaksınız. Dilerseniz tek depoya istasyonda anında alabileceğiniz Paşabahçe bardak, Philips tasarruflu ampül, Kütahya Porselen tabak gibi ürünlere, dilerseniz puanlarınızı biriktirerek küçük ev aletlerinden cep telefonlarına, bisikletten video kameraya kadar geniş bir yelpazede sizler için özenle seçilmiş hediyelere sahip olabilirsiniz. Yeni dönemde daha da genişleyen program ortaklarımız ile hayatınızın içinde olmaya devam ediyoruz. Sinema biletinden dev bir akvaryumu ziyaret etmeye, oyuncaktan çocuk giyimine, bayan giyiminden keyifli bir kahve sohbetine kadar günlük hayatınızın her anında yanınızda olacağımız BP Club avantajlar dünyası sizleri bekliyor.

BP Club Card’ımı nasıl alabilirim?

BP Club Card almak çok kolay. BP Club üyesi Kardeşler Petrol A.Ş. BP istasyonumuzda biz yakıtınızı doldururken siz başvuru formunu doldurun. Kartınızı hemen verelim, BP Club ayrıcalıklarını yaşamaya hemen başlayın.

Fırsat ve avantajlar

 BP Club dünyasında BP Club kartınızda birikmiş puanlarınızı kullanarak hediye kataloğundan kendiniz veya sevdikleriniz için birbirinden güzel hediyeler seçebilir, bunun yanı sıra isterseniz belli bir akaryakıt alımına ulaşınca program ortaklarımız olan Turkcell, Digiturk ve Boyner’den avantajlı imkânlara sahip olabilirsiniz.

Kaç puanım olduğunu nasıl öğreneceğim?

BP Club Card’ınıza her puan yüklettiğinizde POS cihazından çıkan belgede kazanmış olduğunuz son puan ve harcanmamış toplam puanınız yer almaktadır. Bunun yanı sıra aşağıda belirtilen yollardan da güncel puan bilginize ulaşabilirsiniz.

• Bp Müşteri Danışma Hattı’nı arayarak (0800 261 19 49 / 0212 473 27 27 / 0532 7552727)
• www.bpclubcard.com adresine üye olarak
• 2802’ye kısa mesaj (SMS) göndererek Puanınızı kısa mesaj yolu ile öğrenmek için 16 haneli kart numaranızı rakamlar arasında boşluk bırakmadan yazarak Avea, Turkcell veya Vodafone hatlı cep telefonunuzdan 2802’ye gönderin. {Örnek: “Puan 7001222120010002”}. Bu işlemi bir sefer yaptıktan sonra artık sadece “PUAN” yazıp 2802’ye mesaj göndererek kartınızdaki toplam puanı öğrenebilirsiniz. Bu hizmet operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 2 kısa mesaj / 1 TL olarak ücretlendirilir. BP Club Card almak çok kolay. BP Club üyesi istasyonlarda biz yakıtınızı doldururken siz başvuru formunu doldurun. Kartınızı hemen verelim, BP Club ayrıcalıklarını yaşamaya hemen başlayın.

Puanımı biriktirdim, hediyemi nasıl sipariş edeceğim?

Programa katılan Kardeşler Petrol A.Ş. BP istasyonumuzdan hediye siparişinizi gerçekleştirebilirsiniz. BP Shop görevlisine kartınızı vermenizi takiben POS cihazı üzerinden puan yeterlilik kontrolü yapılarak seçtiğiniz ürünün kodu sisteme girilecektir. Bu işlem sonunda siparişinize ilişkin hediye talep onay slibiniz BP Shop görevlisi tarafından size teslim edilecektir. Bu belgeyi hediyeniz size teslim edilene kadar saklamanız gerekmektedir. Hediye talebiniz için başvuru formunuzun BP Müşteri Hizmetleri tarafından onaylanması ve BP Club Müşteri Veri Tabanı’na girişinin yapılmış olması gerekmektedir.

Hediyelerinizi nasıl teslim alacaksınız?

BP Club 2010 Avantajlar Kataloğu’nda yer alan ürünlerin hemen yanında göreceğiniz işaretler sizi yönlendirecektir. Seçtiğiniz ürünün yanında “İstasyonda Anında Teslim” işareti bulunuyorsa hediyenizi BP istasyonumuzdan hemen alabilirsiniz. Seçtiğiniz ürünün yanında “Adrese Teslim” işareti bulunuyorsa, hediyeniz adresinize teslim edilecektir. Bu durumda hediye talebinizi yapmanızı takiben ürünle ilgili olarak teslimle alakalı başka bir sürenin belirlenmemiş olması kaydı ile 1 ay içerisinde hediyeniz adresinize gönderilecektir. Adrese teslimde bize bildirdiğiniz bilgilerin doğruluğu büyük önem taşımaktadır.

Kampanya koşulları: BP Club Müşteri Sadakat Programı Genel Şartlar Kart Sahibi Olma ve Kartın Teslimi 1. BP Club Card (Kart) mülkiyeti BP Petrolleri A.Ş.’ye (BP) aittir. 2. Başvuru formunun doldurulması ile işbu genel şartlar kabul edilmiş sayılır. Kart hamili, başvuru formunu doldurması ve anılan formun BP tarafından onaylanmasıyla birlikte, akaryakıt ve BP Auto LPG alımlarında puan kazanmaya başlayacak ve yeterli puanların kazanılmasıyla hediye sipariş edebilecektir. 3. Kart talep başvurusunda bulunulması, BP’ye başvuruyu kabul etme ve kart düzenleme yükümlülüğü getirmez. Kart başvurusu yapılarak kartın kullanılmasıyla birlikte hediye talebinde bulunabilmek için hediye ile ilgili şartların da yerine getirilmesi gerekmektedir. 4. Bu kart kredi kartı değildir ve kartla ilgili tüm hizmetler BP tarafından sağlanmaktadır. 5. BP, dilediğinde kartı bir banka veya finansman kuruluşuna devredebilir veya başka bir kart ile birleştirebilir. 6. BP gerekli gördüğünde, önceden haber vermeksizin kartı iptal edebilir ya da iadesini talep edebilir. BP, kesintisiz olarak altı ay boyunca hiçbir işlem yapılmamış (akaryakıt ve/veya LPG alımında kullanılmamış) kartları, önceden haber vermeksizin (hiçbir ihtar veya ihbarda bulunmaksızın) iptal edebilir ve bu kartlara ait puanları silebilir. BP, karta ait son işlem tarihinden itibaren 2 yıl içinde kullanılmayan puanları silebilir. Kart hamili şimdiden bunu kabul eder. 7. Kart hamili, kartı alır almaz arkasındaki imza kısmını imzalayacaktır. Kart hamili, kartı iyi durumda tutmak ve kullanmak yükümlülüğündedir. Kart hamili olmak için 18 yaşından büyük olmak gerekmektedir. 8. Kart hamili, formda doldurduğu bilgilerin, gerek BP gerekse BP tarafından belirlenen 3. kişiler tarafından düzenlenen aktivitelere, kampanyalara davet, posta, e-mail, SMS gönderileri ve benzeri pazarlama faaliyetlerinde kullanılmak üzere 3. kişilerle mevzuata uygun olarak paylaşabileceğini ve başvuru formunda verdiği bu bilgilerin doğru olduğunu kabul eder. 9. Kart, kart hamili tarafından Türkiye genelinde sadece “BP Club” programı dahilinde bulunan BP istasyonlarından ve ileride programa dahil edilebilecek üye işyerlerinde yapılan ürün ve hizmet alımında, özel kart okuyucu terminalinden geçirilmek suretiyle puan kazanmak ve harcamak için kullanılacaktır. 10. Kart hamili, kartı kullandıkça slip üzerindeki bilgilerin doğruluğunu kontrol edecek ve gerekiyorsa o anda istasyona/bayiye/BP Müşteri Danışma Hattı’na itirazını yapacaktır. 11. Aynı istasyondan veya farklı istasyonlardan yapılacak birbirini takip eden iki işlem arasındaki sürenin, BP tarafından belirlenen makul ve kabul edilebilir ürün ikmal süresinden daha az olması durumunda, ikinci işlemde kazanılan puan karta yüklenmeyecektir. Bu süre BP tarafından gerektiğinde değiştirilebilecektir. 12. Kart hamilinin 1 gün içinde kazanabileceği en yüksek puan miktarı BP tarafından belirlenebilecek ve/veya daha önce belirlenmiş puan miktarları değiştirilebilecektir. Programın suistimali, kartın amacı dışında kullanımı, hileli davranışların tespiti halinde kart hamili herhangi bir puan veya hediye kazanamayacaktır. Kartın, gerçek kullanım amacı dışında kullanılması veya sahtekârlık, hile gibi yöntemlerle karttan gereğinden fazla yararlanılmaya çalışılması/fazladan puan kazanmaya yönelik kanun dışı tüm yöntemlerin kullanılması durumunda, BP’nin her türlü yasal hakkı saklıdır. 13. BP, hangi işlemlere puan verileceğini kart sahibinin ödeme tipine göre yapacağı genel bir açıklama ile değiştirme hakkına sahiptir. Kart hamiline ayrıca yazılı bir bildirim yapılmayacaktır. 14. Kart, sadece BP’nin belirleyeceği hizmetler/kampanyalar ve diğer kart programları ile birlikte kullanılabilir. 15. Kart, ödeme vasıtası olmayıp BP akaryakıt ve BP Auto LPG alımları karşılığında puan toplama, kart hamilinin BP Kart Merkezi’nce onaylanmış puan toplamına karşılık terminal üzerinden hediye sipariş etme, hediye teslim alma veya iptal işlemlerinde kullanılır. 16. Hediye türleri, puan miktarı ve puan kazanma şartları, BP tarafından, en yakın nitelik ve evsafta katalog dışından veya içinden olmak şartıyla, istenildiği zaman değiştirilebilir. Kart hamili, BP ‘nin hediye puan uygulamasını ön bildirim yapmaksızın, herhangi bir ihtar veya ihbara gerek olmaksızın durdurmaya, kaldırmaya ve değiştirmeye yetkili olduğunu kabul eder. 17. “BP Club Programı”, kartın ilk kullanımı ile işlerlik kazanır. 18. Kart hamili, “BP Club” Kart başvuru formunu imzalamasa dahi, kartın ilk kullanımı ile BP Müşteri Sadakat Programı Genel Şartları ile BP tarafından belirlenen kampanya koşullarını peşinen kabul etmiş sayılır. 19. Bu program ve BP Club Kart, önceden programa dahil olan istasyonlarda ilan etmek koşuluyla herhangi bir neden gösterilmeksizin durdurulabilir, kaldırılabilir ya da tamamen iptal edilebilir. 20. BP Sadakat Kart uygulaması süresince, yürürlükte bulunan mevzuatta meydana gelecek değişiklikler nedeniyle, sadakat kart uygulamasının devamının mümkün olmaması halinde kullanıcıların elinde bulunan Kart’lar kendiliğinden hükümsüz hale gelir. 5015 sayılı Petrol Piyasası Kanunu’nda ve ilgili tüm yasal mevzuatta yapılacak değişiklik ve/veya Resmi Makamlar tarafından alınacak kararlar ve işlemler sonucu program uygulanamaz hale gelirse kart, kendiliğinden iptal olmuş sayılacaktır.   Hediye Kazanma ve Teslimi 1. BP tarafından kartın kullanım koşulları, hediye kataloğu ve katalogda yer alan hediye çeşitleri ve hediyelerin puan değerleri tek taraflı olarak değiştirilebilir. 2. Kart hamili, BP Merkez’e aktarılmış puanları karşılığında, istasyondaki kart okuyucu terminallerden kartını geçirmek ve talep ettiği ürünün katalogda belirtilen ürün numarasını terminale girmek suretiyle hediye talep edebilir. 3. Hediye talepleri, BP Müşteri Danışma Hattı aranarak telefon, internet veya benzeri yöntemler kullanılarak yapılamaz. 4. Katalogdaki ürünler istasyon ve BP Merkez stoklarıyla sınırlıdır. 5. BP, katalogda bulunan hediyelerin herhangi birisinin yerine ona en yakın puanlı hediyeyi veya en yakın nitelik ve evsafta katalog dışından veya içinden, hediye verme hakkını saklı tutar. 6. Hediyelerin teslim yeri, hediyenin fiziki olarak müşteriye teslim edileceği BP istasyonu olabileceği gibi, ürün özelliğine göre müşterinin sistemde kayıtlı bulunan adresi de olabilecektir. Hangi ürünün nerede, ne zaman, ne şekilde ve hangi sürede teslim edileceği, katalogda ilgili ürünün tanıtım bölümünde, belirtilmiştir. Kart kullanıcısı, ürünün teslim yerinin değiştirilmesini talep edemez. 7. Puan karşılığı alınan tüm ürünlerin yürürlükte bulunan mevzuattan kaynaklanan tüm sorumlulukları ile kalite/garanti sorumluluğu üretici/ithalatçı firmaya aittir. BP’nin mesuliyeti ürünün müşteriye teslimi ile birlikte sona erer. Ürünleri teslim alan kart kullanıcıları ürünleri kullanım ve tanıtım kılavuzu ile yürürlükte bulunan mevzuat ve standartlara uygun olarak kullanmak zorundadır. 8. Kart başvuru formunun doldurulmadığı veya BP’ye ulaştırılmadığı durumlarda, kart hamili BP Müşteri Danışma Hattı’nı 0800 261 1949 / 0532 7552727 / 0212 473 27 27 arayarak kişisel ve adres bilgilerini vermekle yükümlüdür. Bu bilgilerin verilmediği durumlarda, ürün teslimatı yapılamayacaktır. 9. Başvuru formundaki bilgilerin güncellenmemesi ya da yanlış bilgi verilmesi sonucu doğabilecek hatalardan ve bunun neticesinde oluşabilecek yükümlülük ve masraflardan BP sorumlu olmayıp, BP’nin her türlü yasal hakları saklıdır. Kartın Çalınması, Kaybolması 1. Kartın çalınması, kaybolması veya kullanılamayacak şekilde bozulması halinde, kart hamili, durumu BP’ye gecikmeksizin bildirecek olup, bu durumda BP kartı iptal edecektir. Bildirim yapılıncaya kadar olabilecek her türlü zarardan kart hamili sorumludur. 2. Kart hamili, eski kartı ile kazandığı puanların yeni kartına yüklenmesini, yeni kart başvuru formunda belirttiği bilgilerin, eski kart başvuru formundaki bilgilerle aynı olduğunun teyidi ve kaybolan karttaki puanların kullanılmamış olması halinde, 0800 261 1949 / 0532 755 27 27 / 0212 473 27 27 no’lu telefondan BP Müşteri Danışma Hattı’nı arayarak talep edebilecektir. Kaybolan kartlarda yer alan puanların kullanılmış olması halinde veya kartın 3. şahıslar tarafından, kart sahibinin irade ve yetkisi dışında kullanılması halinde, BP’den hiçbir hak talep edilemeyecek olup, tüm sorumluluk BP tarafından bilinen (mezkur karta ait forma imzası ve kişisel bilgiler yer alan) kart hamiline aittir. 3. Sahtekârlık, hile vb. durumlar ile karttan gereğinden fazla yararlanılması ve fazla puan kazanmaya yönelik kanun dışı tüm yöntemlerin kullanılması durumunda, kart hamilinin ceza-i sorumluluğu doğar.

shellkampanya, bp kampanyalar, shellkampanyalar bpkampanya BP Kampanya Sayfalarımız: Sayfa 1 | Sayfa 2 | Sayfa 3 | Sayfa 4 | Sayfa 5 | Sayfa 6 | Sayfa 7